Realizace expozic

Logo firmy.

Realizace výstavních expozic na výstavách, veletrzích a předváděcích akcích.

Konstrukční systém

Ukázky z realizace

Ukázky projektů

Ceník

Rozvody energií

Vlivy LED v el. síti

Kvalita eletrické energie

Napište nám

Kontakt:_vystavy@email.cz telefon: +420 271912756 mob.: telefon: 603428157

ZDE: Forma podnikání, kontaktní údaje

V oboru výstavnictví jsme započali působit od roku 1994 a to především na velikých výstavách v Praze a Brně. Zabýváme se projekty i kompletní realizací veletržních expozic, výstavních konstrukcí, zřizováním prezentací firem na předváděcích akcích, realizací dělicích stěn, paravánů, vitrin. Pracujeme převážně se systémem Octanorm / Octagon , který je možno doplnit i nástavbami na bázi natíraných či laminovaných konstrukcí na bázi dřeva, MDF desek a atypickými konstrukcemi a prvky tak zvýraznit individualitu vystavovatele.

Návrh konstrukčního řešení vychází z požadavku zákazníka. U stánků se zvýšenými nároky na vysokou estetickou úroveň lze uplatnit pri řešení expozice spolupráci architekta.

Spolupráce architekta je vhodná zejména při úmyslu tutéž expozici opakovaně zrealizovat na více výstavních akcích. V tomto případě naše firma uskladní použité atypické a barevné prvky expozic, až do doby konání další akce.

Vystavovateli pomůžeme již při výběru prezentační akce i při jednání s pořadatelem veletrhu.Výstavní stánek vybavíme zařizovacími předměty, stoly, židle, regály, vitriny, světelné reklamy, točny, věšáky, koše, lednice, kuchyňskou skříňkou s dřezem a ohřívačem, prospektovými stojany, aranžovacími mřížkami, osvětlením a elektrorozvody, grafickými nápisy, a pod./

Nabízíme individuální přístup k zákazníkovi, spolehlivost při realizaci, zlevnění výstavby při opakované realizaci zakázky, uzavření řádného smluvního vztahu s přesným harmonogramem realizace.